چه سایت های در دنیا بیت کوین را میپذیرند؟

بیت کوین میتواند بهترین روش پرداخت باشد. با محبوبیتی که بین مردم پیدا کرده است میتواند در زمان بسیار کوتاه جای تمامی مبادلات الکترونیکی را بگیرد. در واقع مهمترین عنصر موفقیت Bitcoin را میتوان به بلاک چین که سراسر دنیا را به هم اتصال داده است اشاره کرد.

Bitcoin بزرگترین و معروف ترین ارز دیجیتال است.

overstock.com اولین فروشگاه بزرگ آنلاین است که در ژانویه سال 2014 پرداخت از طریق Bitcoin را قبول کرد. overstock.com بعد از Bitcoin تمام کریپتوکاران اصلی از جمله Ethereum , Monero ,   Dash , Litecoin , Bitcoin cash را در برمیگیرد.

egifter یک سایت کارت هدیه محبوب و برنامه تلفن همراه است که به کاربران اجازه میدهد تا کارتهای هدیه برای انواع مکان ها از جمله amazon , Home depot , Sephora , Jc penny و… خریداری کنند.

Shopify یک پلت فرم تجارت الکترونیک است که اجازه میدهد بازرگانان فروش محصولات خود را برای فروش در این سایت قرار دهند. تمامی فروشندگان Shopify از نوامبر 2013 دریافت Bitcoin را به کمک Bitpay دریافت کردند.

Roadway در پایان سال 2017 شرکت جاده متحرک بیت کوین را به عنوان یک فرم معتبر پرداخت مشتریان تبدیل کرد. مزیت این سیستم پرداخت میتوان به ندادن مالیات اشاره کرد.

Microsoft: شما میتوانید Bitcoin را برای سپردن وجه به حساب مایکروسافت خود استفاده کنید. کاربران فقط میتوانند برای خرید بازی , فیلم و برنامه در فروشگاه استفاده کنند.

Reeds: جواهر سازان رید جواهر آمریکا در 13 ایالت و یک فروشگاه در سطح ملی است. خرید با bitcoin می تواند شامل جواهر , ساعت و … باشد. در ضمن هزینه حمل و نقل رایگان میباشد.

gyft: کارت هدیه یک گزینه مفید برای کسانی که Cryptocurrency دارند, کارتهایی که میتوان برای خرید از داروخانه ها , شرکت های هواپیمایی , مواد غذایی و … استفاده کرد.

CheapAir: فروش بلیط هواپیما به وسیله Bitcoin که از سال 2013 پذیرای پرداخت بیت کوین است.

بسیاری از شرکت های بزرگ اینترنتی در حال پذیرش پرداخت از Bitcoin هستند. دیر یا زود همه شرکت های آنلاین اینترنتی از جمله (Amazon , ebay , …) شیوه پرداخت بیت کوین را به درگاه خود اضافه خواهند کرد.

2 thoughts on “چه سایت های در دنیا بیت کوین را میپذیرند؟”

  1. در آینده ای نه چندان دور همه سایت های دنیار باید بیت کوین رو قبول کنن
    اینا که چیزی نیست

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.