قوانین و مقررات

کاربران محترم

از اینکه از فروشگاه اینترنتی ماینر ایران استفاده می نمایید کمال تشکر را داریم.

جهت تسهیل ارائه ی خدمات لطفاً قوانین سایت را به دقت مطالعه نمایید و در صورتی که هرگونه شبهه یا سوالی داشتید از بخش تماس با ما ،مطرح نمایید.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

⚠ کلیات :
– کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه ماینر ایران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کلیه خریداران فروشگاه ماینر ایران موظف به رعایت کامل قوانین و مقررات خرید فروشگاه ماینر ایران می باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و فروشگاه ماینر ایران حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وب سایت رسمی خود با آدرس mineriran.com را برای خود محفوظ می دارد.کاربر ماینر ایران توافق میکند قبل از هر خریدی قوانین این صفحه را مطالعه و سپس اقدام به خرید نماید.

– علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را ویرایش ، حذف و تایید کند وظیفه اصلی این کار بر عهده خود کاربر می باشد.

– مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف نظرات ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد، همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد.

– ثبت نام هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت آزاد است.

– توهین به هر فرد ، نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

– خریداران محصولات فروشگاه ماینر ایران حق هیچگونه دخل و تصرف، کپی برداری، تکثیر و فروش محصولات را ندارند و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

⚠ ضمن خرید کالا :
– خریدارن فروشگاه ماینر ایران باید اطلاعات صحیح در اختیار فروشگاه قرار دهند، زیرا تنها راه برای برقراری ارتباط با خریدارن ازطریق اطلاعات ارائه شده توسط مشترک می باشد ، در صورتی که اطلاعات صحیح به هنگام خرید وارد نکنند یا فروشگاه ماینر ایران شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن اطلاعات داشته باشد ،فروشگاه به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات خریدارن را قطع و حساب وی را مسدود نماید و همچنین مسئولیت تمام عواقب احتمالی بوجود آمده ناشی از این عمل بر عهده خود خریداران می باشد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه فروشگاه نمی باشد.

– فروشگاه ماینر ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری کالای خریداری شده با سخت افزار ، نرم افزار و کد نویسی سیستم شخص خریدار را ندارد.

– فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با محصول خریداری شده نمی باشد

⚠ قوانین ارسال کالا :
– ارسال کالا بر اساس میزان روز کاری تعیین شده هنگام خرید انجام خواهد شد.

– هزینه ی ارسال کالا بر اساس انتخاب خریدار در سبد خرید مشخص میشود.

– هزینه ی ارسال کالا برای خریداران ساکن تهران با پیک و سایر شهرستان ها بر اساس هزینه ی پست / تیپاکس محاسبه میشود

– در جشنواره ها ممکن است هزینه ی ارسال کالا رایگان شود و این حالت ویژه در سایت یا شبکه های اجتماعی ماینر ایران اطلاع رسانی میشود.

⚠ شرایط بازگردانی کالا :
فروشگاه ماینر ایران از خدمات ویژه امکان بازگرداندن کالا طی 24 ساعت برخوردار است ، ممکن است بعد از خرید شما به هر دلیلی از خرید آن منصرف شده باشید ، اما رعایت نکات زیر بسیار مهم است :

– کالای خریداری شده از حالت پلمپ یا آکبند خارج نشده باشد

– هیچگونه ضربه یا شکستگی در بسته بندی کالا ایجاد نشده باشد (در صورت مشاهده به هیچ وجه از پست یا تیپاکس تحویل گرفته نشود و در اسرع وقت به کارشناسان فروش ماینر ایران اطلاع داده شود)

– کالای مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن (1 روز کاری) برای فروشگاه ، اقدام به ارسال شود.

– هزینه ارسال مرسوله به فروشگاه ماینر ایران بر عهده ی خریدار میباشد.

⚠ محرمانه بودن اطلاعات کاربری :
– فروشگاه ماینر ایران متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی کاربران، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی ارائه نگردد.(فقط در صورت درخواست مقامات قضایی و دستور قاضی انجام خواهد شد)

– کاربران وظیفه محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را دارد ، مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب کاربری انجام گیرد به عهده خود مشترک است.

– بدیهی است فروشگاه ماینر ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه زیانی که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب کاربری خریداران با و یا بدون اطلاع خریدار انجام شده نمی پذیرد و مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به فروشگاه یا دیگر خریداران که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور خریداری بوده به عهده خریدار می باشد.

– فروشگاه ماینر ایران از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب کاربری با و یا بدون اجازه کاربری خودداری می کند.

⚠ پشتیبانی و گارانتی
– نحوه ارتباط فروشگاه با خریداران به وسیله ایمیل و اطلاعات تماس آنها می باشد که توسط خود خریداران در هنگام خرید وارد شده است ، خریداران میباست با قرار دادن ایمیل فروشگاه به آدرس support @ mineriran.com در لیست سفید ایمیل خود ، از انتقال پیام های ارسالی به قسمت اسپم ایمیل خود جلوگیری کنند ، بدیهی است مسئولیت عدم مشاهده اطلاعیه ها و اخطاریه های ارسال شده بر عهده خود خریدار می باشد.

– خریداران محترم میتوانند مشکلات احتمالی خود را در ساعات کاری ( 9 صبح تا 17 بعد از ظهر ) ، به غیر از روزهای تعطیل از طریق تماس با فروشگاه ماینر ایران مطرح نمایند.

امیدواریم با مشاهده و رعایت قوانین فروشگاه ماینر ایران هیچگونه مشکل و یا خللی در خرید شما ایجاد نشود.